Speel vriendschappelijke wedstrijden tegen spelers van verenigingen in de buurt

09 januari 2020


Beste leden,
 
Onze club is door Scala benaderd om mee te doen met een nieuw wedstrijdaanbod: KNLTB ‘Poultje’. Dit is een vriendschappelijke competitie (niet voor KNLTB rating) waarin je tegen spelers van onze en verenigingen uit de buurt speelt. Je speelt tegen spelers van je eigen niveau, op tijden die je zelf bepaalt! Je kunt mee doen in de enkel, dubbel, of allebei. Iedereen kan dus meedoen, ongeacht je speelsterkte of wedstrijdervaring. De 1 e pilot (eerste ronde) is al van start gegaan bij verschillende verenigingen. Je kunt je nu opgeven voor de 2 e ronde (1 feb t/m 31 mrt). Er doen in de buurt al meerdere clubs mee zoals: ETV Volley, TV de Doornakkers & TV Meerhoven!
 
Hoe werkt het?
  • Je komt in een poultje met 4 tegenstanders van jouw niveau
  • Je hebt 8 weken om jouw 4 wedstrijden te spelen
  • Je bepaalt onderling wanneer je gaat spelen, je speelt dus wanneer jij tijd hebt
  • Lees meer via: www.knltb.nl/scala
Als je bij ons op de club een baan wil reserveren voor een wedstrijd voor KNLTB 'Poultje'. Dan kan er in de Clubapp onder BAANOVERZICHT gekeken worden welke banen vrij zijn. Stuur daarna tijdig een mailtje met de datum + tijdstip wanneer je de baan wil reserveren naar: [email protected]. Van de Digicom ontvang je daarna een bevestiging per mail over deze reservering (sommige verenigingen werken hiervoor met introducé pasjes, onze club niet). 
 
Hoe geef ik me op?
  • Download of open de Scala Sports app (link: iOS of Android)
  • Ga naar Competities
  • Zoek op ‘KNLTB Poultje Eindhoven’
  • Selecteer de poule waarin jij wilt meespelen (singel en/of dubbel)
  • LET OP: Bij dubbel, geef aan wie je dubbelpartner is (hij/zij moet ook de Scala app hebben
Inschrijven kan tot 31 januari a.s. 
 
De organisatie loopt via Scala Sports, die samenwerken met de KNLTB om meer mensen meer te laten spelen. Voor vragen kun je altijd terecht bij [email protected].
 
Van 21 t/m 29 maart vinden de clubkampioenschappen plaats, in deze week kunnen er geen wedstrijden worden gespeeld voor KNLTB 'Poultje'. Meer info over de clubkampioenschappen volgt nog.
 
Met vriendelijke groet,
 
De technische commissie 
 
 
 
 

Nieuwscategorieën